ZpětVycentrovat mapu

Nabídka práce – Řidič vysokozdvihu – Elterlein, Německo

Nabídka práce na volnou pozici pro Starke Jobs GmbH & Co.KG.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněněmčina aktivně
  • lokalita: Alfred-Brodauf-Straße 5, Aue-Bad Schlema (Elterlein), 08280, Deutschland
  • Přidáno: 17. 11. 2023

Náš zákazník v Elterleinu je jedním z předních světových dodavatelů automobilového průmyslu. Specializuje se na výrobu autodílů pro téměř všechny značky vozů, což z něj dělá stabilního partnera na trhu automotive. Hledáme zkušeného uchazeče na pozici řidič vysokozdvihu a skladníky do třísměnného provozu pro logistický sektor. Jako pracovník logistiky zodpovídáte za zásobování výrobních linek materiálem a dopravu hotových modulů k expedici. Nástup možný ihned!

Jako zaměstnanec skladové logistiky byste měli mít platnou licenci k vysokozdvižnému vozíku a zkušenosti s manipulací s vysokozdvižnými vozíky. Dalším ze zásadních požadavků je vlastní automobil pro dojíždění do zaměstnání a znalost němčiny na úrovni A2/B1.

Náplň práce na pozici řidič vysokozdvihu:
Přeprava materiálu a zboží mezi skladem a výrobnou
Nakládací a vykládací práce
Vedení dokumentace
řidič vysokozdvihu práce v německu

Na pozici řidič vysokozdvihu očekáváme:
Přechozí zkušenosti v logistice nebo ve správě skladu
Zkušenosti s řízením vysokozdvižných vozíků
Ochota pracovat ve 3směnném systému
Dobrá znalost němčiny na úrovni A2 / B1 – nejste si jisti? Zkuste náš online test němčiny!
Řidičský průkaz sk. B a vlastní automobil kvůli dojíždění do zaměstnání

Na tuto pozici nabízíme:
Práci v Německu na hlavní pracovní poměr a německou pracovní smlouvu
Měsíční plat 2.000 € – 2.500 €
Placené pauzy
Příspěvky na dopravu od prvního pracovního dne
Spousta českých kolegů, dobré možnosti spolujízdy
Prémie dvakrát ročně
Skvělá pracovní atmosféra
Česky mluvící kontaktní osoba, se kterou můžete pořešit všechny záležitosti týkající se práce i života v Německu po celou dobu trvání pracovního poměru

Více informací
 Měsíční plat  €2000 ~ €2500
 Adresa  09481 Scheibenberg, Německo
 Úroveň zkušeností  Začátečník
 Počet let praxe  0-2
 Pracovní doba  40h
 Telefon  603142799
 Vyberte úroveň němčiny  A2
 Směny  3 směny

* povinná položka