ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro AUDACIO a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Svatobořice
  • Přidáno: 11. 4. 2024

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- obsluha CNC strojů - soustruhů
- měření a zápisy do výrobní dokumentace
- práce s technickými výkresy
- 8hodinová pracovní doba
Požadujeme:
- Manuální zručnost
- Technické myšlení
- Odpovědný přístup k práci
- Základní zkušenost s nastavováním a seřizováním strojů
- Pořádek na pracovišti
-               Praxe v oboru
Nabízíme:
- Zajímavou a perspektivní práci
- Příjemné pracovní prostředí
- Po zapracování smlouva na dobu  neurčitou
- Zázemí a jistotu stabilní tuzemské  společnosti
- Místo výkonu práce: Svatobořice - Mistřín
V případě, že Vás tato nabídka zaujala, tak nám zašlete životopis na email: personalni@audacio.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola