Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Nabídka práce na volnou pozici pro ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Strojnická 633, Rychnov nad Kněžnou, 51601
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů:

UpresnujiciInformace(Kontakt e-mailem na adresu monika.nemeckova@assaabloy.com nebo telefonicky.

Požadujeme:
- SOU vzdělání (chemické vzdělání výhodou)
- manuální zručnost
- základní znalost práce na PC
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu.
Náplň práce:
- obsluha zařízení pro úpravu vody pro procesy povrchových úprav
- regulace procesu úpravy dle předepsaných postupů
- doplňování chemikálií do zásobníků, kalibrování sond
- kontrola procesu čištění odpadních vod
- kontrola kvality vyčištěné vody na výstupu z neutralizační stanice
- provádění údržby zařízení.
Nabízíme:
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- zdravotní preventivní program a další zaměstnanecké benefity.  )

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon494 511 124