ZpětVycentrovat mapu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro SANSIMON, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Rajhrad
  • Přidáno: 2. 3. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři:

UpresnujiciInformace(První kontakt telefonicky nebo emailem.
Práce je vhodná pouze pro OZP a OZZ.

Zabýváme se rozvozem stravy do firem a charitních zařízení. Do našeho týmu hledáme posilu na pozici řidič/údržbář.

Náplň práce:
- rozvoz jídel zákazníkům
-drobné opravy vybavení kuchyně

Pracovní doba: pondělí-pátek
( popřípadě zástup za směnyv době dovolených -dlouhý a krátký týden)

Požadujeme:
- časovou flexibilitu
- ŘP, sk. "B"
- praxe s řízením osobního automobilu

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněná zaměstnanecká strava)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola