ZpětVycentrovat mapu

Prodavač, prodavačka - Bystřice u Benešova

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Bystřice u Benešova (Bystřice),
  • Přidáno: 26. 9. 2022

Náplň práce
V Řeznictví RABBIT budete přípravovat a prezentovat zákazníkům zaručeně čerstvé a kvalitní maso a uzeniny. Díky Vám se zákazníci budou rádi vracet.
Do pultu budete doplňovat již porcované čerstvé maso a uzeniny. Úklid provozovny.
Kontakt
Vrba Vilém
Telefon: 724 357 433 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: vrba@rabbit.cz
Adresa:
Karla Nového 22
Bystřice u Benešova
25751
Pozice:
 Prodavač, prodavačka - Bystřice u Benešova
Místo pracoviště:
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
 možno i zkrácený úvazek
Vzdělání:
 střední odborné s výučním listem Mzdové rozpětí:
 20.000 - 24.000 Kč Kč / měsíc
Benefity
Možnost zkráceného úvazku
Volná místa přímo v centru města
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
Odměny za jubilea
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Částečně flexibilní pracovní doba
Školení (profesní rozvoj)
Flexibilní pracovní doba
Nabízíme
práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
možnost navázání a kariérní růst ve společnosti
důkladné zaškolení pro danou pracovní pozici ve zkušeném kolektivu.
časově nenáročnou směnnost, flexibilitu
přivýdělek s flexibilní zkrácenou pracovní dobou
Požadujeme:
 aktivní přístup, sympatické proobchodní vystupování.
spolehlivost
samostatnost
Výhodou
předchozí působení v oboru
Potřebné doklady
čistý trestní rejstřík
potvrzení od lékaře