ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro FORMPROJEKT, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: 1. máje 223, Fulnek, 74245
  • Přidáno: 15. 11. 2023

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(z: 13.11.2023
Náplň práce:
- hlavní pracovní náplní je aktivní vyhledávání zákazníků v oblasti nákupu nástrojů,    malosériových dílů a obrábění.

Požadavky:
- nezbytná je alespoň základní orientace ve čtení technických výkresů, obecný přehled,
- příjemné, reprezentativní vystupování,
- orientace v oblasti strojírenského průmyslu,
- aktivní znalosti AJ a vlastnictví ŘP sk."B".

Mzda bude určena dle vzdělání a praxe uchazeče, část mzdy je závislá na objemu zajištěných zakázek.

Zaměstnanecké výhody:
- stravenky zdarma, 5 týdnů dovolené a další.

Kontakt: p. Radka Pavlíčková,
telefonicky na čísle: 556 740 382, Po - Pá od 08:00 - 14:00 hod.,
e-mail: pavlickova@formprojekt.cz     )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 25 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon556 740 382