Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Nabídka práce na volnou pozici pro Biskupství královéhradecké.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Velké náměstí 35/44, Hradec Králové, 50003
  • Přidáno: 14. 4. 2024

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- Zajištění investorsko-inženýrské činnosti
   - příprava stavby, rekonstrukce; zajišťování přípravné a prováděcí dokumentace stavby
   - výběr dodavatele díla ve spolupráci s duchovními správci místních farností (dle zákona o veřejných zakázkách)
- Dohled na opravy budov, adaptace částí budov
   - příprava podkladů, vedení správního řízení, jednání se správními orgány
vypracování smluv dle odsouhlasených vzorů; kontrola kvality
- Vyhledávání a zajišťování finančních prostředků z dotací a fondů vč. jejich vyúčtování

Odborné a kvalifikační požadavky:
- SŠ, VŠ vzdělání stavebního zaměření (podmínkou) a praxe v oboru min. 3 roky
- Autorizace - oprávnění provádět technický dozor stavebníka dle zákona 360/1992 Sb. (nebo zájem si zkoušky u ČKAIT doplnit - podmínka pro prodloužení pracovního poměru).
- Schopnost a zájem vykonávat i administrativní práce
- Vlastní automobil a řidičský průkaz skupiny B.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 36 000 – 42 000 Kč/měsíc

* povinná položka