ZpětVycentrovat mapu

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Nabídka práce na volnou pozici pro KompiTech s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Thámova 137/16, Praha, 18600
  • Přidáno: 13. 4. 2019

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Thámova 137/16, Karlín, 18600, Praha
Kontaktní osoba: Halotă Alena, e-mail: jobs@kompitech.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Náplň práce:
- Budování online strategie, komunikace, nastavení SEO, placené inzerce a email marketingu.
- Plánování a realizace online kampaně na globální úrovni.
- Sledování nových trendů v digitálním marketing.
- Zodpovědnost za rozpočet.

Požadované dovednosti:
- Zkušenost v digitálním marketingu alespoň 3 roky.
- Obchodní myšlení.
- Digitální dovednosti a povědomí v IT.
. Inovativní a strategické myšlení.
- Rodilá/plynulá angličtina.

Nabízíme
- Mezinárodní přátelské pracovní prostředí
- 25 dní dovolené, stravenky a Multisport karta
- Možnost spolupráce na živnost
- Lokace: Praha -  Karlín (vedle stanice metra Křižíkova)
- Typ úvazku: Plný pracovní poměr (ne dálkově)
What you should have:
Major responsibilities
- Use your digital expertise to build digital strategy, set communication channels, SEO, paid advertising, community management and email marketing.
- Plan and realize the whole online campaign on global level.
- Bring in new ideas and trends in digital marketing.
- Take responsibility over the marketing budget.
- Report to the CEO and cooperate closely with Sales manager.

Crucial skills
- Experience in digital marketing at least 3 years.
- Business oriented thinking.
- Strong digital skills and IT awareness.
- Innovator and strategic thinker

 What we offer
Family environment (we are 24 in Prague office at the moment, around 100 globally)
International team
Opportunity to build things from scratch and bring ideas
Location in Karlín close to Křižíkova
Meal vouchers
Multisport card
25 days of vacation
Refreshment in the office
Company events, breakfasts, dinners and some fun activities after work

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské