ZpětVycentrovat mapu

Účetní všeobecní

Nabídka práce na volnou pozici pro Koncept FAST s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Rohelova 2596, Mělník, 27601
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Účetní všeobecní:

UpresnujiciInformace(Prosíme o zaslání životopisu včetně motivačního dopisu na e-mailovou adresu:  melnik@konceptfast.cz.

Do našeho týmu hledáme všeobecnou účetní pro pracoviště v Mělníku.
Náplň práce:
- vedení podvojného účetnictví pro bytová družstva a SVJ
Požadujeme:
- úplné střední odborné vzdělání s maturitou
- znalost podvojného účetnictví a paxe min. 2 roky
- znalost daňové problematiky
- výhodou znalost práce v účetním programu Pohoda
Nástup: ihned  nebo dle dohody.
Nabízíme:
podpora ze strany kolegů - rádi vás naučíme vše potřebné, práce v jednosměnném provozu, možnost zaměstnání na dobu neurčitou, stabilní zázemí splečnosti, přátelský kolektiv.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 29 000 Kč/měsíc

* povinná položka