ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro Pečky ASDM s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: ruština aktivně
  • lokalita: Grégrova 1226, Pečky, 28911
  • Přidáno: 27. 1. 2020

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
e-mail: 108537@gmail.com,
osobně: Grégrova 1226, Pečky, Po 12 - 14 hod.

Náplň práce:
Aktivně se podílet na poptávání obchodních zakázek
Komunikace se zákazníky a zahraničními partnery.

Požadavky:
Ovládání ruského jazyka podmínkou (rodilý mluvčí)
Znalost ruského trhu potrubních armatur pro ropu a plyn
Schopnost odjezdu na služební cesty do Ruska (zejména Sibiřské a Severovýchodní oblasti).

Zaměstnanecké výhody:
Zajímavá práce, osobní rozvoj, odpovídající mzdové ohodnocení, možné odměny.

Pracovní doba:
Po - Pá: 9 - 18 s přestávkou 1 hod.

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 24 100 Kč/měsíc

* povinná položka