ZpětVycentrovat mapu

Ostatní uklízeči a pomocníci

Nabídka práce na volnou pozici pro OPTIMIA facility s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Rožnov pod Radhoštěm
  • Přidáno: 18. 2. 2024

Ostatní uklízeči a pomocníci:

UpresnujiciInformace(ÚKLIDOVÝ PRACOVNÍK/CE - PP ZKRÁCENÝ - VYHRAZENO PRO OZP 1-3 STUPEŇ INVALIDITY
Nechodit na pracoviště, kontaktní osoba tam není fyzicky přítomná.
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP. Požadujeme čistý výpis z trestního rejstříku.
PRACOVNÍ DOBA: Pondělí až pátek, ranní směna od 6h.
NÁPLŇ PRÁCE: Pravidelný úklid kanceláří, chodeb, společných prostor, kuchyňky, šatny, sociálních zařízení.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, možnost osobního ohodnocení.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky od 08:00 do 15:00 hod.. paní Šimůnková Bohdana, tel.: 605 047 030 nebo emailem na adresu: bohdana.simunkova@optimia.cz.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola