ZpětVycentrovat mapu

Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Nabídka práce na volnou pozici pro SUYS Czechia s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Košíkov 76, Velká Bíteš (Košíkov), 59501
  • Přidáno: 19. 1. 2024

Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních):

UpresnujiciInformace(Pracovní náplň: řezání materiálu
kompletace výrobků (rolety, vrata, screeny)
balení výrobků
Požadujeme: manuální zručnost
spolehlivost, pracovitost, časová flexibilita
odpovědný přístup k práci
smysl pro týmovou práci
vhodnější pro muže
Nabízíme: stabilní práci v moderní společnosti
příjemné pracovní prostředí
firemní jídelna, zaměstnanecké benefity
práce na hlavní pracovní poměr ve dvousměnném provozu
nástup dohodou, možný ihned
více na www.suys.cz
Žádost zasílejte na: svandova@suys.cz, tel: 775892549

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775 892 549