ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro NOVÁK maso - uzeniny s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Husova třída 241, Domažlice, 34401
  • Přidáno: 23. 2. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Domažlicích PRODAVAČE / PRODAVAČKY (prodejna se nachází v objektu Penny marketu).
Náplň práce: Nabídka a prodej masa, uzenin lahůdek a dalšího sortimentu, Krájení a doplňování zboží do pultů, Prezentovat zboží v pultech, Obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků, Práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí, Práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu, Péče o vzhled a čistotu prodejny.
Požadavky na kvalifikaci: Ochotu pracovat na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu, Praxe v prodeji výhodou, zaučíme na prodejně, Orientace na zákazníka, příjemné vystupování, Nebát se komunikovat.
Zaměstnanecké výhody: Práce na trvalý pracovní poměr nebo brigádně, Příspěvek na stravování ve mzdě, Příspěvek na penzijní připojištění, Výhodné zaměstnanecké nákupy masa, Odměna za odpracované roky - lázně nebo dárkový poukaz na nákup zboží, Odměna za práci o víkendech a svátcích, Odměna za výročí narozenin, Navyšování mzdy podle odpracovaných let, Multisport karta.
Kontakt osobně Husova třída 241, 344 01 Domažlice (pracovní den do 13:00), e-mailem, telefonicky. Kontaktní osoba Bc. Markéta Sokolová, HR specialista, tel.: 702 233 169, e-mail: prace@novak-mu.cz

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)