ZpětVycentrovat mapu

Strojní zámečník až 200 Kč/hod

Nabídka práce na volnou pozici pro Markmont s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Bořivojova, 878/35, Praha (Plzeň), 130 00, ČR
  • Přidáno: 20. 4. 2023

O nás
Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Hledáme šikovné zámečníky na HPP do strojírenské výroby v Plzni.

Náplň práce:
zámečnické montážní práce na jednotlivých částech kolejových vozidel
montáž kabinových modulů
obkladové práce a úprava vnějších laminátů vozidel
montáž a následné usazení dveří a dalších komponentů vozidla

Co od Vás očekáváme:
vyučení ve strojním oboru výhodou
praxe ve strojním oboru
manuální zručnost, spolehlivost
orientaci ve výkresové dokumentaci
zodpovědnost, pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout:
dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
jistota práce na několik let dopředu
2 směnný provoz
možnost záloh
nástup ihned