Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Nabídka práce na volnou pozici pro ELMAX STORE a.s..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Topolová 777/2, Těrlicko, 73542
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích):

UpresnujiciInformace(Náplň práce
- Opravy spotřebičů na dílně a u zákazníků
- Příjem a výdej náhradních dílů z a do skladu
- Řešení objednávek náhradních dílů,
- Výjezdy do centrálního skladu v Hustopečích
- Balení a manipulace s výrobky na dílně
- Poskytování technické podpory a konzultací
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti
- Práci v přátelském kolektivu
- Zajímavé ohodnocení odpovídající výkonu (30-35 tis. Kč)
- Různorodou práci
- Volné víkendy a svátky, pracovní doba od 8:00 do 16:30
- Nástup možný ihned

Požadujeme
- Min. střední odborné vzdělání elektro
- Vynikající komunikační schopnosti, manuální zručnost, fyzická zdatnost
- Spolehlivost, chuť učit se novým věcem

Způsob kontaktu: zaslat strukturovaný životopisy na e-mail do 21.4.2023.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)