ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro Mgr. Václav Kosán.

  • lokalita: Nádražní 2289, Písek, 39701
  • Přidáno: 20. 3. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- gastronomie se zaměřením na moderní způsob vedení kuchyně kam patří neformální prostředí, přátelská atmosféra a kde si vycházíme vstříc, ovšem se zápalem a profesionálním přístupem k práci.
Jako obsluha budete přijímat objednávky od zákazníků, vyřizovat dotazy a pomáhat kompletovat objednávky. Udržovat čistotu na přiděleném úseku.
Jedná se o styl bistra. Dostanete na starost svůj úsek, kde vše bude záležet jen na Vás, všechno Vás rádi naučíme!
Pozice ideální pro studenty na dálkovém studiu. Možnost dlouhodobé brigády nebo na hlavní pracovní poměr.
Pracovní doba: od 10:00 do 22:00 hod.
Požadavky na zaměstnance: samostatnost, pečlivost, pracovitost, zodpovědnost a flexibilita.
Nabízíme: podnikové stravování, obědy za sníženou cenu v podniku.
První kontakt: Mgr. Kosán Václav, tel.: 725 314 000, e-mail: pizzagrilmerel@gmail.com - nechodit osobně.)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 22 500 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 314 000