ZpětVycentrovat mapu

Zámečníci strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro MBG, spol. s r. o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Sadová 2323/4, Zábřeh, 78901
  • Přidáno: 21. 4. 2024

Zámečníci strojů:

UpresnujiciInformace(Kontakt: telefonicky od 7.30- 15.00 hodin, emailem, osobně.

Náplň práce:  - zámečnické práce, svařování ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace Požadavky:
 - výuční list v oboru zámečník/strojírenství
 - Platný svářečský průkaz: Metoda ZK 141 TIG nebo WIG
 - Platný svářečský průkaz: Metoda ZK 135 MAG - výhodou
 - Znalost výkresové dokumentace
 - Praxe ve výrobě na stejné pozici - velkou výhodou
Výhody: Zázemí stabilní české společnosti, firemní kultura, výkonnostní prémie,  firemní akce, zaškolení, občerstvení na pracovišti, možnost přesčasů

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 27 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon583401316, 737283903