Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro Cestovní kancelář Star Line, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Svor 8, Svor, 47151
  • Přidáno: 9. 3. 2024

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních:

UpresnujiciInformace(Do rekreačního střediska Star Line hledáme ženu/muže na pozici uklízeč/ka.
Stručný popis pozice uklízeče/ky: jedná se o běžný úklid společných prostor areálu (jídelny, klubovny, chodby), veškerého sociálního zařízení ve středisku (sprchy, wc,..), výpomoc při výdeji v kuchyni během obědů. Během střídání klientů i úklid ubytovacích prostor (pokojů). Středisko je rozlehlé, jeho kapacita je cca 200 lůžek.
Požadujeme: pracovitost, flexibilitu, výpis z rejstříku trestů, základní znalost čekého jazyka (volné místo je vhodné i pro cizince).
Nabízíme: stravu zdarma přímo v objektu, ubytování ve středisku, volba pracovních dnů.
Pracovní doba: celá směna včetně pauz během dne cca od 6 do 19 hod. (odpracovaných 10 hod.), možnost domluvy na zkrácenou dobu cca od 6 do 16 hod. ( odpracovaných 8 hod.) - vhodné pro maminky po rodičovské, seniory aj.
V rekreačních střediscích se rekreují převážně děti (letní tábory, školy v přírodě, adaptační kurzy aj.) Dlouhodobější spolupráce, případně možnost i brigáda např. na léto (konkrétní délku) - vše na domluvě.

První kontakt emailem nebo telefonicky.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 000 – 28 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon725 455 115; personalni@starline.cz