ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro DREAMland, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Duhová 1013, Kosmonosy, 29306
  • Přidáno: 22. 3. 2024

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Prvotní kontakt:
tel.: 315 550 005

Požadujeme
- minimálně ukončené středoškolské vzdělání
- praxe v oblasti nákupu materiálu a komunikace s dodavateli výhodou nikoliv podmínkou
- AJ na komunikativní úrovni
- znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook…)
- pečlivost, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme
Nabízíme Vám zajímavou práci ve společnosti, která se zabývá opravami, prodejem, nákupem repasovaných a nových produktů Siemens z oblasti automatizační techniky Simatic S5, Simatic S7, Sinumerik, Simodrive, operační panely atd., více na www.dreamland-plc.cz
- zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti
- pracovní pozici v rozšiřujícím se nákupním oddělení - jednosměnný provoz
- odpovídající finanční ohodnocení
- kvartální odměny, prémie, 13. plat
- vzdělávací kurzy, jazykové kurzy s rodilým mluvčím
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Náplň práce
- nákup zboží a materiálu
- komunikace se zahraničními dodavateli
- vyhodnocování nabídek
- pravidelný průzkum trhu
- udržování optimální úrovně skladu nakupovaných zásob
- kontrola plnění vydaných objednávek
- aktualizace cenových úrovní a řešení smluvních podmínek
- spolupráce s ostatními odděleními v rámci firmy

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 34 000 – 40 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefon315 550 005