ZpětVycentrovat mapu

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality

Nabídka práce na volnou pozici pro IKOV TRADE a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bítovany 176, Bítovany, 53851
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality:

UpresnujiciInformace(MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bítovany

Náplň práve:                                                                     Měřeni s 3D ramenem Hexagon.                                     Kontrola rozměrů a vizuální podoby výrobku.                    Zařazení hotových a zkontrolovaných dílců do sekce pro expedici/pro montáž.                                               Odepisování mzdových lístků v interním informačním systému QI.                                                            -Evidence zjištěných nedostatků a jejich předání k nápravě.                                                                       -Ostatní úkoly dle pokynů nadřízeného pracovníka.                                                                                                  Požadujeme:                                                                     Minimálně střední odborné vzdělání ve strojírenském nebo elektrotechnickém oboru. Praxe v oboru výhodou.  Znalost obsluhy ramene Hexagon výhodou.                     Teamového a komunikativního člověka, který má svoji práci rád.                                                              -Vytrvalost - nevzdáte se hned po prvním neúspěchu.      Pečlivost, odpovědnost, samostatnost a analytický přístup k řešení problémů.                             .            -Uživatelská znalost MS Office.                                         Řidičské oprávnění skupiny B - aktivní řidič.                    Práce ve dvousměnném provozu.
Na co se můžete těšit:
pestrou a zajímavou práci na stávajících i nových projektech
zkušený a přátelský tým spolupracovníků
věrnostní navyšování počtu dnů dovolené
stravenky 140,- Kč na den, benefity v souladu s benefitním programem společnosti
férové jednání, první smlouva na 6 měsíců
výhodné telefonní tarify pro Vás a Vaši rodinu

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedené e-mailové adrese.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon771 229 003