ZpětVycentrovat mapu

Recepční, Hotel Buchlov

Nabídka práce na volnou pozici pro Region, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Polesí 297, Buchlovice, 68708
  • Přidáno: 5. 6. 2019

Na Hotel Buchlov*** hledáme spolehlivé kolegy/kolegyně s příjemným vystupováním.
Náplň práce:
komunikace s klienty jak v českém (85%) tak anglickém jazyce (15%), řešení rezervací a ubytování hostů, zajišťování chodu recepce, obsluha rezervačního systému, administrativní práce na recepci, občasná výpomoc s obsluhou.

Co vám můžeme nabídnout
• férová mzda 19.000 – 23.000 Kč + bonusy
• práce na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
• fixní pracovní doba, krátký/dlouhý týden
• firemní benefity: wellness, školení, firemní večírky
• zaučení zkušeným personálem
• možnost ubytování mezi směnami

Co od vás očekáváme
• spolehlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti
• znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook
• Znalost anglického jazyka
• Zkušenosti s obsluhou hostů výhodou
• Řidičský průkaz

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.:773 796 300
Nebo nám rovnou pošlete váš životopis.

Těšíme se na spolupráci
Tým Hotelu Buchlov