ZpětVycentrovat mapu

Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů

Nabídka práce na volnou pozici pro TRITREG - TŘINEC, s. r. o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Frýdecká 390, Třinec, 73961
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů:

UpresnujiciInformace(TŘ z:24/4/2024
Náplň práce:
- pracovní pozice operátoři výrobního stroje v nepřetržitém provozu, směny - 2 ranní, 2 noční, 2 odpolední a 2 dny volno
- obsluha automatické linky pro výrobu/tažení drátů
- příprava vstupního materiálů
- odvoz hotových výrobků do skladu
- provádění zkoušek poměrovou metodou
- evidence výrobních údajů.
Požadujeme:
- min. SOU
- základní znalost práce na PC.
Životopis zašlete na e-mailovou adresu: kawulokova@tritreg.com nebo volat (Po-Pá 7:00-14:00) na tel. č.: 558 343 152 a domluvit si schůzku.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon558 343 111 (7:00-14:00 hod.)