ZpětVycentrovat mapu

Údržbář/ka - Mikulov

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Mikulov (Praha),
  • Přidáno: 4. 12. 2023

Náplň práce
Veškeré práce spojené s údržbou a opravami zařízení a prostor. Pravidelné opravy v rozsahu plánu údržby, seřizování výrobních zařízení, provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení. Na základě zjištěných závad navrhovat odborný servis a opravy zařízení.   Úzká spolupráce s nadřízenými pracovníky.
Kontakt
Monika Dvořáková
Telefon:  (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: monika.dvorakova@rabbit.cz
Adresa:
Nádražní 607
Mikulov
692 01
Pozice:
 Údržbář/ka - Mikulov
Místo pracoviště:
Mikulov
Pracovní doba / směnnost:
 1 směna
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
 HPP
Vzdělání:
 střední odborné s výučním listem Pracovní poměr:
 na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
 30000 Kč / měsíc
Benefity
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Služební mobil
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Nabízíme
práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
pravidelný měsíční příjem
odpovídající finanční ohodnocení
zaměstnanecké benefity
Požadujeme:
 Dobrou pracovní morálku a zodpovědnost, časovou flexibilitu, schopnost samostatné práce, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru.Minimální stupeň vzdělání-střední odborné s výučním listem-nejlépe v oboru elektro.
Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství podmínkou.
Profesní životopis zasílejte prosím na e-mail:  monika.dvorakova@rabbit.cz
spolehlivost
pracovitost
fyzická a psychická zdatnost
samostatnost