ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro Karma Český Brod a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zborovská 693, Český Brod, 28201
  • Přidáno: 12. 11. 2021

Svářeči:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
Barták Zdeněk Ing., tel.: 321 610 511, 2x týdně, každé úterý a čtvrtek,
e-mail: bartak@karma-as.cz,
osobně: Český Brod 10 - 13 hod.

Náplň práce:
Svařování svařenců tl. 0,5 - 3 mm a bodování dílců, broušení a leštění dílů.

Požadavky:
Praxe ve svařování CO2, svářecí průkaz nutný. Platné zkoušky na sváření autogenem.
pečlivost, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody:
Ubytování, příspěvek na stravu.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 23 640 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon321 610 511