ZpětVycentrovat mapu

Dělník/předák údržby a oprav majetku

Nabídka práce na volnou pozici pro Technické služby Ostrava - Jih, příspěvková organizace.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Kpt. Vajdy 3202/6, Ostrava (Bělský Les), 70030
  • Přidáno: 31. 5. 2023

Náplň práce:
provádění oprav, údržby a servisní práce na majetku, městském mobiliáři (lavičky, herní prvky, atd.), drobné opravy dalšího majetku

Požadujeme:
SOU technického zaměření (strojní, elektro, stavební, dřevozpracující), řidičské oprávnění sk. B-aktivní řidič a  sk. E, T, C výhodou, zkušenost s dřevoobráběcími stroji (pokosová, formátovací, pásová, kotoučová pila), nutná předchozí zkušenost na pozici související s údržbou, bezúhonnost, samostatnost, spolehlivost a ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, logické a technické myšlení a všeobecný přehled v rámci údržby, odpovědnost, komunikativnost, aktivní přístup

Výhodou:
zkušenost s vedením kolektivu
znalost el. vyhlášky 50
svářečský průkaz el. oblouk, popř. CO2

Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) a následné prodloužení, pracovní doba 6:30 - 15:00 hodin,  nástupní plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru, po zaučení osobní příplatek, čtvrtletní odměn, 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování, benefity FKSP - životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity, možnost posunu na předáka, stabilní a dlouhodobé zaměstnání

Pracoviště:
• Ostrava - Zábřeh

Nástup:
• ihned

Životopisy:
• personalni@tsoj.cz