ZpětVycentrovat mapu

Pomocní kuchaři

Nabídka práce na volnou pozici pro Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bystřice nad Úhlavou 44, Nýrsko (Bystřice nad Úhlavou), 34022
  • Přidáno: 25. 1. 2024

Pomocní kuchaři:

UpresnujiciInformace(KONTAKT: Po - Pá  7:00 - 15:00
NÁSTUP: dle dohody na dobu určitou s případným prodloužením
POŽADAVKY: střední vzdělání, trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B - před nástupem do prac. pom. alespoň 2 dávky, nerovnoměrně rozvržená prac. doba - 12hodinové směny od 6 do 18 hod., směny i v So a Ne, fond prac. doby 40 hod. týdně.
NÁPLŇ PRÁCE: ve spolupráci s kuchařem výroba a výdej běžných teplých i studených druhů jídel, úklid a mytí nádobí, sanitární práce v kuchyni.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, na penzijní připoj., 5 týdnů dovolené, pololetní odměny.
Platové zařazení dle NV č. 341/2017 Sb.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 23 600 – 27 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon774 707 714, 376 571 270