ZpětVycentrovat mapu

Sekretáři (všeobecní)

Nabídka práce na volnou pozici pro Univerzita Pardubice.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivně
  • lokalita: Průmyslová 395, Pardubice (Drozdice), 53003
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Sekretáři (všeobecní):

UpresnujiciInformace(Na Fakultu zdravotnických studií, Katedru porodní asistence, perioperační péče a zdravotně sociální péče hledáme kolegu/kolegyni na pozici Sekretářka katedry.
Náplň práce
- zajišťování kompletní administrativní agendy katedry – informační, personální, organizační
a evidenční práce,
- zajišťování podkladů pro vedení porad a jednání,
- administrativa spojená se studiem a vzdělávací činností na katedře,
- práce s informačními systémy na univerzitě,
- spolupráce při zajišťováni akademických obřadů fakulty.
Požadované předpoklady
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitou,
- spolehlivost, důslednost, pečlivost, aktivní a samostatný přístup k práci,
- příjemné vystupování, komunikativní dovednosti,
- trestní a morální bezúhonnost.
Nabízíme
- zajímavou a pestrou práci v akademickém prostředí,
- plný pracovní úvazek u stabilního zaměstnavatele (máme zájem o dlouhodobou spolupráci),
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
- možnosti dalšího vzdělávání,
- mzdové zařazení dle Vnitřního mzdového předpisu Univerzity Pardubice.
První kontakt výhradně emailem.

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)