ZpětVycentrovat mapu

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro CS-CONT s.r.o..

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Nerudova 438, Zlaté Hory, 79376
  • Přidáno: 21. 1. 2021

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(AKTUALIZACE 14.12.2022
První kontakt písemný, telefonický
- písemně zasláním strukturovaného životopisu na adresu: kminkovap@csv.cz
- telefonicky na č. 735 753 382 (p. Petra Kmínková)
PRACOVNÍ DOBA:
- jednosměnný provoz
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Nerudova 438, Zlaté Hory
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- do nově připravovaného vývojového týmu hledáme zkušeného konstruktéra, statika, se zkušenostmi v oboru ocelových konstrukcí
- VŠ vzdělání v oboru konstrukce a statika staveb
- praxe v podobném oboru výhodou
- dobré komunikační a písemné schopnosti
- kreativitu a analytické myšlení
- tvůrčí přístup
- znalost výpočetních softwarů na bázi metody konečných prvků
- znalost výpočetních softwarů SCIA Nemetschek
- znalost německého jazyka výhodou, není podmínkou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- spolupráce na vývoji nových konstrukčních detailů obytných kontejnerů
- tvorba konstrukčních detailů v souladu s evropskými standardy
- spolupráce s technologickým a konstruktérským oddělením při vývoji nových konstrukčních detailů
- komunikace s hlavním vývojovým centrem v mateřské společnosti (Rakousko)
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- stabilní a perspektivní zaměstnání
- zázemí prosperující společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity
- odpovídající mzdové podmínky
- možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu
- možnost závodního stravování

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské