ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Slezské uzeniny, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: náměstí Antonie Bejdové 1810/10, Ostrava (Polanka nad Odrou), 70800
  • Přidáno: 16. 2. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(1. kontakt POUZE e-mailem: prace@tesjatky.cz
Požadavky: praxe v oboru výhodou, bezúhonnost a dobrý zdravotní stav, nástup IHNED

Náplň práce:
- zajištění přípravy a úpravy zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
- práce na pokladních systémech
- vedení kontrolní pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb
- poskytování efektivních služeb zákazníkům, vyřizování dotazů a stížností
- poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi
- přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování
- přejímka, kontrola, skladování, ošetřování a dohlížení na zboží
- inventarizace a pomoc při identifikaci a plánování požadavků na nákup zboží

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, telefonní paušál, stabilní zaměstnání

Mzda: od 19 250 Kč + podíl z obratu

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné