ZpětVycentrovat mapu

Dopravní dispečeři

Nabídka práce na volnou pozici pro EIT TRADING s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za tratí 434, Okříšky, 67521
  • Přidáno: 25. 11. 2023

Dopravní dispečeři:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
zajištění a organizace přeprav - vlastní vozový park, odpovědnost za výsledky svěřených vozů, vytíženost a kvalitu přeprav, denní komunikace se zadavateli, řidiči a disponenty, hlídání technických kontrol a servisních úkonů spolu s techniky a servisem.

Požadujeme:
spolehlivost, pečlivost, loajalitu, orientaci na výsledek, "selský rozum" a dovednost použít ho. Schopnost komunikovat s řidiči - naslouchat, pochopit, ale zároveň je mít pod kontrolou. Vzdělání nerozhoduje, PRAXE a znalost AJ nebo NJ výhodou.

Nabízíme:
zázemí prosperující dopravní a logistické firmy, profesní růst, školení, odpovídající plat. ohodnocení, stravenky aj.)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 25 000 – 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702 137 949 od 8:00 do 16:00 hod.