ZpětVycentrovat mapu

Účetní

Nabídka práce na volnou pozici pro Billanc Partners.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Vinohradská 29/93, Praha, 12000
  • Přidáno: 7. 4. 2022

Pro našeho klienta, stabilní českou společnost zabývající se polygrafickou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici samostatná/ý účetní.

Jaká je hlavní náplň práce?
- Faktury - likvidace faktur došlých, režijních, skladových
- Účtování leasingu
- Evidence a zpracování interních dokladů
- Banka - příprava platebních příkazů, evidence bankovních
  výpisů
- Evidence pokladny
- Uzávěrkové práce
- Příprava podkladů pro audit a daňová přiznání (DPH, SH,
  KH)
- Příprava vybraných hlášení a statistických výkazů

Jak by měl vypadat váš profil?
- V oblasti účetnictví se pohybujete alespoň 4-5 let
- Bez problémů se orientujete v účetních a daňových
  předpisech
- Ovládáte český jazyk, cizí jazyky výhodou
- Orientujete se v MS Office (hlavně Excel), zkušenosti s
  programem SAP jsou výhodou
- Jste samostatná/ý a práci si umíte efektivně zorganizovat
- Ke své práci přistupujete pečlivě a zodpovědně

Co vám nabídneme?
- Pracovní poměr na dobu neurčitou
- Možnost profesního rozvoje
- Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
- Zajímavý balíček benefitů - příspěvek na stravování,
  dopravu, sport, odměny
- Možnost práce z domova

Termín nástupu: duben 2022/dle dohody

Lokalita pracoviště: kousek od metra Zličín (Praha - západ)

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis a krátké představení.