Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Nabídka práce na volnou pozici pro Charita České Budějovice.

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Zliv
  • Přidáno: 9. 6. 2023

Sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené):

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.
Popis pracovní pozice:
- přímá sociální práce s dětmi a mládeží 6-26 let
- dokumentace a administrativa
- spolupráce se školami a návaznými institucemi.
Požadujeme:
- minimální stupeň vzdělání- vyšší odborné, vysokoškolské- dle 108/2006 Sb. (lze přijmout studenta před státnicemi)
- trestní a morální bezúhonnost
- znalost SQSS a individuálního plánování
- orientaci v sociální sféře, znalost zákona 108/2006 Sb.
- vysoké pracovní nasazení, schopnost práce v týmu, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita
- velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
- znalost práce s PC (Word, Excel), schopnost orientace v administrativě.
Výhodou. řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
- práce na plný úvazek/možnost zkráceného úvazku
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
- pevnou pracovní dobu, zázemí v kanceláři, práci v mladém kolektivu
- 5 týdnů dovolené
- 2 dny sickday
- možnost vzdělávání v problematice sociálních služeb a podporu osobního růstu
- možnost stáže v rámci spolupracujících organizací, týmové supervize
 odměnu 30 800 Kč (plný úvazek, po zkušební době osobní ohodnocení)
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu personalni@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 478.
Bližší informace o pozici Jitka Borovková, DiS., jitka.borovkova@cbudejovice.charita.cz, tel. 731 604 494.

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné