ZpětVycentrovat mapu

Marketing Support

Nabídka práce na volnou pozici pro ALIS Tech s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Olomoucká 114, Prostějov, 796 01
  • Přidáno: 14. 3. 2024

Společnost ALIS Tech s.r.o. je vývojová firma, co mění pracovní prostředí velkých podniků na super bezpečné místo. Naší misí je díky inovativní technologii zachraňovat lidské životy. Aplikujeme nejnovější trendy tam, kde to jiné nenapadne. Upřímně nás děsí představa stagnace. Razíme pravidlo, že každý ALISÁK má hlas a umí ho použít, je zodpovědný za svůj růst, ve kterém ho maximálně podporujeme a je autentický.

PROČ NAPSAT PRÁVĚ NÁM?

Protože se u nás nejvíc naučíš a nejvíce zdokonalíš své aktuální dovednosti. Budeš pravá ruka naší Marketing Manažerky, který Ti vše potřebné vždy vysvětlí. Pro nás je nejdůležitější komunikace, tudíž vždy se snažíme na všem domluvit a vyjít si navzájem vstříc.

Kolektiv a náplň práce: Pracovní prostředí s kolektivem, do kterého se budeš těšit nejenom každé ráno, kdy Ti zazvoní budík, ale dle slov kolegů ještě, než zaspíš. Můžeme Ti nabídnout součinnost na velkých a významných projektech z prostředí B2B sektoru. Zachraňujeme lidské životy – proto významné. Prostředí, ve kterém se můžeš naučit spoustu velkých věcí za super krátkou dobu, pakliže jsi jako houba, co saje zkušenosti, kterých se kolem Tebe chrlí nespočet.

Časová flexibilita: Flexibilní pracovní doba – máme tady ranní ptáčata, co tady straší od 6 ale i ty, co si rádi pospí a dochází až na 9 hod.

Popis práce:

Hledáme kreativního a všestranného specialistu, který má vášeň pro design a zároveň schopnost podporovat naše marketingové iniciativy. Tato pozice je perfektní pro ty, kteří hledají rozmanitou roli, kde mohou využít své grafické dovednosti a zároveň se rozvíjet v oblasti digitálního a offline marketingu.

Klíčové odpovědnosti:
● Vytváření marketingových materiálů, včetně grafiky pro sociální média, webové bannery a e-mailové kampaně.
● Podpora marketingového týmu v koordinaci kampaní a eventů.
● Údržba a aktualizace webových stránek a sociálních médií.
● Spolupráce na projektech značky a vizuální identity.
● Tvorba různých designů pro společnost.

Kvalifikace:
● Vzdělání v oblasti marketingu nebo designu.
● Zkušenosti na obdobné pozici výhodou.
● Základní znalosti Adobe Creative Suite a schopnost rychlého učení.
● Znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
● Znalost němčiny výhodou.
● Vynikající organizační a plánovací dovednosti.
● Silné analytické schopnosti a pozornost k detailu.
● Komunikační dovednosti.
● Znalost práce s MS Office, zejména Excel.
● Zodpovědnost a pečlivost.
● Týmový duch a pozitivní přístup k řešení problémů.

Výhody:
● Plat podle tvých zkušeností a znalostí.
● Možnost profesního růstu a rozvoje.
● Otevřené a spolupracující pracovní prostředí.
● Pružná pracovní doba.
● Výuka angličtiny.
● 2 dny Sick Days.
● Příspěvek na stravování.
● K dispozici dostaneš zařízení, která potřebuješ k práci (PC, telefon, sim karta)
● Teambuildingové akce.
● Kurzy a školení.

Chcete-li se přihlásit, zašlete svůj životopis a stručný dopis, ve kterém popíšete své zkušenosti