Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Nabídka práce na volnou pozici pro MGG Třešť s.r.o..

  • lokalita: Nádražní 1444/43a, Třešť, 58901
  • Přidáno: 17. 7. 2023

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích):

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
o obsluha CNC soustružnického nebo frézovacího zařízení s cílem kvalitního a přesného zbroušení výrobku s pomocí základních měřidel
o výměna nástrojů
o denní údržba stroje
o práce s výkresovou dokumentací
o kontrola a přeměření hotového výrobku.
Požadavky:
- manuální zručnost, samostatný přístup k práci a smysl pro detail a přesnost
- znalost čtení technické dokumentace
- základní znalost práce s měřidly (posuvné měřítko, metr).

První kontakt e-mailem, telefonicky, nebo osobně Po - Pá, 8 - 15 hod.)

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 27 000 – 45 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon778 983 091