ZpětVycentrovat mapu

Údržbář/ka, mechanik/čka - elektrikář - Jevíčko

Nabídka práce na volnou pozici pro RABBIT Trhový Štěpánov, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Jevíčko,
  • Přidáno: 15. 4. 2024

Náplň práce
Hledáme elektrikáře s platnými zkouškami/vyhláškou č. 50 s praxí v oboru. Budete vykonávat pečlivou práci v potravinářském provozu.
Kontakt
Lusk Daniel
Telefon: 728 371 658 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
Email: daniel.lusk@rabbit.cz
Pozice:
 Údržbář/ka, mechanik/čka - elektrikář - Jevíčko
Místo pracoviště:
Jevíčko
Pracovní doba / směnnost:
 2 směny
Směnnost:
2 směny
Pracovněprávní vztah:
 HPP
Vzdělání:
 střední odborné s výučním listem Pracovní poměr:
 na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Mzdové rozpětí:
 40000 Kč / měsíc
Benefity
Příspěvek na dopravu do zaměstnání
Naturální výhody, např. odběr kuřat za nejnižší cenu na trhu
Služební mobil
Příspěvek na stravování, poukázky na nákup zboží ve firemních prodejnách
Motivační finanční ohodnocení
Nabízíme
Práci ve stabilní české společnosti s více jak 30-letou tradicí na trhu
Odpovídající finanční ohodnocení
Ostatní služební výhody a bonusy
Požadujeme:
 Platnou vyhlášku č. 50, praxi v oboru, pečlivost, flexibilitu.
Spolehlivost
Pracovitost
Fyzická a psychická zdatnost
Samostatnost