ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti marketingu

Nabídka práce na volnou pozici pro 2Burned EU s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: angličtina aktivněšpanělština aktivně
  • lokalita: Dolní Újezd
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Specialisté v oblasti marketingu:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
zajištění online marketingu, koordinace expanze trhu do USA, správa firemních sociálních sítí

Požadujeme:
ukončené min. bakalářské vzdělání, obor marketing nebo uměleckého zaměření; jazykovou znalost angličtiny a španělštiny (úroveň plynulá, psaná i mluvená forma); znalost trhu v USA (E-commerce), předchozí zkušenosti/praxi min. 1 rok v oblasti marketingu a sociálních sítí

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kontakt@fotokoralky.cz )

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 18 900 – 20 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon775940419