ZpětVycentrovat mapu

Obchodní zástupci

Nabídka práce na volnou pozici pro Sittardia s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zeyerova 1456, Žatec, 43801
  • Přidáno: 27. 7. 2022

Obchodní zástupci:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Zeyerova 1456, 438 01 Žatec
Co budete dělat:
komunikovat po telefonu, mailu a dalších online platformách
schvalovat registrace nových zákazníků
řešit problémy zákazníků e-shopu pro B2B segment z oblasti tištěné reklamy
přijímat nové poptávky a zpracovávat je
spolupracovat s dalšími kolegy v týmu
pomáhat zlepšovat prostředí e-shopu a řešit případné reklamace
jsme prvovýrobci POS
Upřednostňujeme:
výborné komunikační dovednosti
umění naslouchat a ochotu řešit problémy a dotazy zákazníků
zkušenosti z polygrafie, signmakingu, grafiky výhodou
zkušenosti na pozici obchodníka/helpdesku výhodou
pokročilé dovednosti práce na PC
ŘP B
Nabízíme:
možnost realizovat se v oblasti e-shopu
fixní mzdu s variabilní složkou
příspěvek na dojíždění
moderní technologické zázemí, průmysl 4.0 v praxi
benefity dle dohody
pravidelné firemní akce
kontakt:tel.: 414113722, e-mail: martin.kaderavek@sittardia.cz)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou