ZpětVycentrovat mapu

Všeobecní administrativní pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro Academic Congress Hotel s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: ruština aktivně
  • lokalita: Tyršovo nám. 2222, Roztoky, 25263
  • Přidáno: 15. 8. 2021

Všeobecní administrativní pracovníci:

UpresnujiciInformace(Academic Congress Hotel s.r.o., hledá pro svůj úspěšný tým nové zaměstnance na pozici „Administrativní pracovník" na plný úvazek.
Místo prace : Roztoky u Prahy
Pracovní náplň:
. Vedení evidence písemností (odeslaná a došlá pošta aj.) na recepci
. Vedení administrativy
. Vykonávání opakovaných administrativních prací podle určených postupů anebo instrukcí.
. Práce s kancelářskou technikou (kopírka, fax, skener)
. Tvorba textů z podkladů a jejich formátování do předepsaných šablon
. Práce s kancelářskými systémy na PC (databázový systém, tabulkový procesor)
. Zajišťování distribuce a archivace dokumentů
- Český jazyk – aktivně (slovem a písemně)
- Ruský jazyk – aktivně
- Ukrajinský - aktivně

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 18 900 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon731 978 033