Provozní vedoucí ostrahy a úklidu pro Jihomoravský kraj, nástup ihned

Nabídka práce na volnou pozici pro FORCORP GROUP spol. s r. o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hodolanská 413/32, Olomouc, 77900
  • Přidáno: 14. 9. 2022

Pracoviště: jakékoliv město Jihomoravského kraje (práce z domu)

Chráněné pracovní místo pro invalidní důchodce nebo osoby zdravotně znevýhodněné.

Náplň práce:
zajišťování chodu ostrahy, úklidu, plánování služeb, administrativa, příprava podkladů ke mzdám, komunikace se zákazníky.

Požadujeme:
znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), časová flexibilita, příjemné vystupování, čistý RT.

Nabízíme:
HPP (plný nebo zkrácený úvazek)
Nástupní plat 24.000,- Kč + odměny 10.000,- Kč/měsíčně.
Proplácení lékařské prohlídky.
Mobilní telefon, notebook, tiskárnu a služební vozidlo.

První pohovor se koná na centrále v Olomouci.
Pokud vás nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na prace@forcorp.cz.

Předem se omlouváme, budeme kontaktovat jen vhodné uchazeče.

☎️ 723 612 506, 800 99 11 88, po-pá od 8,00 do 12,00 hodin