Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

Nabídka práce na volnou pozici pro Restaurace Stop Chropyně, s.r.o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Chropyně
  • Přidáno: 16. 5. 2024

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby):

UpresnujiciInformace(Pracoviště Chropyně
- Náplň práce: rozvozy obědů a pizzy v nejblišším okolí
- Požadavky: ŘP B - praxe v řízení podmínkou, vhodné i pro OZZ/OZP
- práce na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti, pracovní doba přes polední menu, cca 3 hodiny/den, příp. dle dohody
- Benefity: sleva na nealko nápoje a jídlo za směnu
- Kontakt telefonicky paní Kroupová, tel. 605 230 114, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: restaurace.chropyne@seznam.cz.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 130 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon605 230 114