ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro GoldStav CZ s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Riegrova 144, Hrochův Týnec, 53862
  • Přidáno: 4. 7. 2021

Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce:  Hrochův Týnec, Pardubický a Královehradecký kraj
Zájemci se mohou hlásit pouze na výše uvedené e-mailové adrese.

Jedná se o práci na pozici: Koordinátor/ka zaměstnanců (podpora a asistence budoucích i stávajících zaměstnanců - cizinců)
Požadujeme: aktivní znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka (příp. slovenského jazyka); znalost maďarského, příp. dalšího jazyka výhodou, výpis z rejstříku trestů;
Náplň práce zejména: Koordinace zaměstnanců - cizinců, Organizační zabezpečení nástupu, Asistence u lékařských prohlídek, Koordinace zaměstnanců během pracovní doby, tlumočení během pracovní doby, osobní kontrola docházky zaměstnanců, Asistence zaměstnanců při řešení potřebných záležitostí, Komunikace s mistry ohledně plánování směn, Asistence při zajišťování ubytování, dohlížení na chod ubytovny (správce ubytovny)
Další požadavky: pracovitost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 800 Kč/měsíc

* povinná položka