ZpětVycentrovat mapu

Stavební a provozní elektrikáři

Nabídka práce na volnou pozici pro AMANN s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Chřibská 170, Chřibská (Dolní Chřibská), 40744
  • Přidáno: 25. 9. 2022

Stavební a provozní elektrikáři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
" Vyhláška č. 50/1978 Sb. Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu
o odborné způsobilosti v elektrotechnice - § 6,7 a § 8 je výhodou.
" Zodpovědnost, pracovitost a spolehlivost.
" Manuální zručnost a pozitivní přístup k zadaným úkolům.
" Týmovou spolupráci a zájem učit se novým věcem.
" Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru elektrikář.
" Praxe na pozici elektrikář výhodou.

Náplň práce:
"  Provádění instalací, oprav a údržby dle pokynů nadřízeného veškerých elektrozařízení firmy.
"  Vypracovává požadavky na náhradní díly.
"  Spolupracuje při evidenci spotřeby el. energie.
"  Účastní se pravidelných odborných školení.
"  Spolupracuje při revizích měřících a technických zařízení.
"  Obsluhuje přidělené zařízení v souladu s technologickým postupem.
"  Kontroluje řádný chod přiděleného měřícího a technického zařízení.

Nabízíme:
" Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti.
" Pracovní poměr nejprve na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
" Velmi dobré pracovní prostředí a podmínky.
" Příspěvek na stravné
" Roční odměny
" 25 dní dovolené
" FlexiPass s příspěvkem na relaxační a volnočasové aktivity
" Po roce zaměstnání 4 dny sick days
" Po roce zaměstnání příspěvek na penzijní připojištění

Nástup možný po absolvování vstupní lékařské prohlídky.

Kontakt: e-mailem zaslání životopisu (v případě tel. dotazu v době 7:00 - 15:30 hod.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)