ZpětVycentrovat mapu

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro GARANT - KONGRES, s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivněangličtina aktivně
  • lokalita: Střítež 11, Střítež, 58811
  • Přidáno: 20. 4. 2024

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních:

UpresnujiciInformace(Jedná se o práci na plný úvazek se smlouvou na dobu neurčitou

NÁPLŇ PRÁCE:

Aktivní komunikace s hosty hotelu (osobní kontakt, e-mail, telefon), práce na PC (MS OFFICE), máme hotelový systém PREVIO – rádi Vás zaučíme, příjímání objednávek, check – in a check -out hostů, spolupráce s portály HRS, BOOKING atd.

NABÍZÍME:

Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
Zúročení znalosti cizího jazyka na denní bázi
Personální stravování – obědy zdarma, kafeterie
Pracovní dobu krátký – dlouhý týden (denní, noční –12 h směny)
Celozávodní dovolená – od 23.12. do 1.1.
Mzda – po zapracování 35000 Kč hrubého

POŽADUJEME:

Předložení výpisu z rejstříku trestů, příjemné vystupování
Velmi dobré komunikativní schopnosti
Minimálně komunikativní znalost AJ – komunikace s hosty
Zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost,pečlivost a vstřícnost
Z Jihlavy k nám jezdí MHD linka G nebo 12. Další informace www.trivezicky.cz/kariera

První kontakt telefonicky nebo e-maielm.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)