ZpětVycentrovat mapu

Svářeč/zámečník/brusič ( HPP nebo ŽL)

Nabídka práce na volnou pozici pro Markmont s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Poděbradova, Plzeň (Třebestovice), 30100, ČR
  • Přidáno: 22. 5. 2023

O nás
Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku.

Pro významný podnik přijmeme zaměstnance na pozici zámečníka, svářeče nebo brusiče
Místo výkonu: Třebestovice (30 km od Prahy)

Náplň práce:
zámečnické práce, broušení dle výkresové dokumentace
práce v hale
svařování mostových konstrukcí metodou CO2
svařují se silné plechy nad 10 mm
skládané DLOUHÉ sváry

Co od Vás očekáváme:
svářečský průkaz En 135
praxi v oboru min. 2 roky
praxi ve svařování stoupaček
orientaci ve výkresové dokumentaci
na pozici zámečníka a brusiče praxi v oboru

Co Vám můžeme nabídnout:
práci na HPP nebo ŽL ve stabilním podniku
Možnost přesčasů
Možnost ubytování a záloh
Směny – denní, 12 hod (po-so)
Nástup IHNED
mzda – HPP – až 210 Kč/hod dle pozice
ŽL – až 280 Kč/hod