ZpětVycentrovat mapu

Obchodní náměstci (ředitelé)

Nabídka práce na volnou pozici pro YGN s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 17. 12. 2023

Obchodní náměstci (ředitelé):

UpresnujiciInformace(Požadované zkušenosti a kvalifikace:

o Vysokoškolské vzdělání (min. bakalářské)
o Skvělý time-management a výborné komunikační dovednosti včetně velkého důrazu na detaily
o Analytické dovednosti a strukturované myšlení
o Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí
o Nutná výborná znalost psané i mluvené angličtiny

Náplň práce:

- Vyhodnocování a identifikace nových příležitosti pro růst společnosti
- Nastavování obchodních a strategických cílů společnosti
- Navrhování obchodní strategie a plánů pro naplnění cílů společnosti
- Vyhodnocuování finančních a další analýz týkajících se činnosti společnosti;
- Zajišťování dostatečných finančních, personálních a materiálních zdrojů
- Pravidelné vyhodnocování celkového výkonu společnosti
- Schvalování finančních rozpočtů;
- Rozhodování o marketingové a obchodní strategii společnosti;
- Řízení, kontrola a koordinace výsledky práce zaměstnanců či spolupracujících osob.

Vyžadované vzdělání: VŠ Bakalářské
Hrubá mzda: 65 000 – 150 000 Kč/měsíc

* povinná položka