ZpětVycentrovat mapu

Pomocní kuchaři

Nabídka práce na volnou pozici pro BAPA s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Hněvotín 410, Hněvotín, 78347
  • Přidáno: 20. 3. 2024

Pomocní kuchaři:

UpresnujiciInformace(Nástup ihned.
Požadujeme:
- samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu

Náplň práce:
- dodržování technologických a pracovních postupů
- dodržování a kontrola kvality produkovaných výrobků (vzhled, gramáž)
- odpovědnost za základní údržbu fitézy a její čistotu
- úklid a sanitace svěřených prostor

Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práci na plný úvazek, denní nerovnoměrná pracovní doba 6:00 - 18:00 h.
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 29 800 Kč vč bonusů a příplatků
- firemní benefity: věrnostní program, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, příspěvek na dopravu, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma
- náborový příspěvek 20 tis. Kč

Kontakt:
BAPA s.r.o
Provozovna Hněvotín 410
E-mail: personalni.ol@bapa.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 29 800 Kč/měsíc

* povinná položka