ZpětVycentrovat mapu

Prodavači potravinářského zboží

Nabídka práce na volnou pozici pro Pekárna Dolní Lomná s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dolní Lomná 17, Dolní Lomná, 73991
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Prodavači potravinářského zboží:

UpresnujiciInformace(TŘ z:22/4/2024
Náplň práce:
- Prodej pekařských a cukrářských výrobků a doplňkového sortimentu
- Příprava a prodej kávy.
Požadujeme:
- Zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Výhodou:
- Zkušenost v oboru.
Nabízíme:
- Práci v kolektivu
- Stravenky, prémie, slevy na potraviny a pečivo
- Příplatky za práci přesčas a víkendy
- Možnost práce na zkrácený úvazek.
Životopisy zasílejte na adresu pekarna.sikora@volny.cz, nebo volejte 725 477 720.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 477 720