ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci ostrahy, strážní

Nabídka práce na volnou pozici pro GADO, s.r.o..

  • krátkodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 9. 5. 2022

Pracovníci ostrahy, strážní:

UpresnujiciInformace(Kontakt: tel. 722 364 544 (Po - pá 8-17:00hodin), e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Místo výkonu práce:
DM Drogerie  Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5-Smíchov
                      - M. Horákové 109/116, 160 00 Praha 6-Letná Office Center
Factory Office Center

Náplň práce:
 Ovládání kamerového systému a pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost, pracovní fond maximálně v délce provozní doby prodejny.
Požadujeme:
 Čistý Rejstřík trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu, základy práce na PC pro kamerový systém, praxe a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme:
 Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. NECHODIT na pobočku.
Kontakt tel. pí Alena Praus 722 364 544  Po-Pá od 8:00 -17:00 h., e-mail: nabor.centrum@gado.cz

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola