ZpětVycentrovat mapu

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE / PRACOVNÍK

Nabídka práce na volnou pozici pro CC INTERNET s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Sokolovská 39/145, Karlovy Vary, 360 05
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Na Karlovarskou pobočku společnosti CC INTERNET s.r.o. přijmeme administrativní pracovnici nebo pracovníka. Máte dobré komunikační dovednosti a hledáte stabilní práci v rostoucí společnosti a super kolektivu? Určitě se nám ozvěte.

🔸?Co bude Vaším úkolem
- Komunikace se zákazníky na pobočce.
- Přijímání plateb.
- Vyřizování telefonátů a e-mailů.
- Zakládání nových zákazníků do databáze.
- Další administrativní úkony.

🔸?Požadujeme od Vás
- Uživatelskou znalost práce s počítačem
(e-mail, word, excel – základní znalost).
- Spolehlivost, zodpovědnost a slušné vystupování.
- Dobré komunikační schopnosti osobně i po telefonu.

🔸?Nabízíme Vám
- Plat po zaškolení 33 000,- Kč s možností dalšího růstu.
- Bezplatné připojení k internetu a IPTV.
- Příspěvky na stravování.
- Multisport karta.
- Odborné zaškolení a dlouhodobou spolupráci.
- Možnost osobního rozvoje pomocí firemních Workshopů a školení.
- Možnost kariérního růstu.
- Práci v mladém kolektivu.

V případě zájmu zašlete Váš životopis na oertl@ccinternet.cz
Jako předmět uveďte "KV - administrativní pracovnice".
Pokud máte k inzerátu více otázek, napište mi prosím na výše uvedený e-mail.

* povinná položka