ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Pavel Munduch.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jagellonská 494/7, Plzeň, 30100
  • Přidáno: 3. 9. 2023

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Životopis zasílejte na e-mail: munduchpavel@gmail.com
Náplň práce:
- realizace smluvených schůzek s našimi klienty, které zajišťuje centrála společnosti
- spolupráce s analytickým oddělením
- nastavení optimálního portfolia klienta
- budování důvěrného vztahu s klientem

Požadujeme:
- ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání - minimálně maturita nebo praxe v oboru
- pozitivní přístup k práci
- ŘP skupiny B
- licence PPZ od ČNB - výhodou
- výborné komunikační dovednosti
- uživatelskou znalost na PC

Nabízíme:
- zajištěnou klientelu callcentrem společnosti
- zázemí pobočky a veškerý servis zdarma
- pravidelná školení a workshopy
- přátelský tým, který Ti se vším pomůže
- pro šikovné poradce možnost kariérního růstu
-příspěvky na osobní automobil
-zvýhodněný telefonní tarif již od 150,-/měsíčně
-firemní akce včetně dovolených

Zaměstnanecké výhody: Možnost  služebního auta, mobilní tarif, dovolená all inklusive za výkon, slevy na služby, vzdělání a osobní i finanční růst v rámci spolupráce zdarma

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 20 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon792 320 104